Stel cookie voorkeur in

Team

Juf Lineke

Groep 1/2/3

Maandag, dinsdag en woensdag

Lineke.Kampinga@signumonderwijs.nl

Juf Els

Groep 1/2/3

Donderdag en vrijdag

Els.Mathijsen@signumonderwijs.nl

Juf Joan

Onderwijsassistent groep 1/2/3

Dinsdag, woensdag, donderdagochtend en vrijdag

Joan.Donkers@signumonderwijs.nl

Juf Deanne

Groep 4/5

Maandag, dinsdag en woensdag om de week

Deanne.vanHelvoort@signumonderwijs.nl

Juf Ingrid

Leerkracht groep 4/5

Om de week op woensdag, donderdag en vrijdag

Ingrid.vanHintum@signumonderwijs.nl

Juf Merel

groep 6/7/8 - intern begeleider

Maandag, dinsdag: intern begeleider
Woensdag, donderdag, vrijdag: leerkracht

Merel.Bomelijn@signumonderwijs.nl

Juf Elke

Groep 6/7/8

Maandag, dinsdag en donderdag

Elke.Rijsdijk@signumonderwijs.nl

Juf Cora

Woensdag om de week, donderdag en vrijdag

Juf Tonny

Algemeen medewerkster

Maandag, dinsdag en donderdag

Tonny.vanAlem@signumonderwijs.nl

Juf Annette

Directeur

Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Annette.Couvee@signumonderwijs.nl

Juf Anne

Kinderdagverblijf & Peuterspeelzaal

Maandag, dinsdagochtend, woensdagochtend en donderdagochtend

Juf Miriam

Kinderdagverblijf & peuterspeelzaal

Maandagochtend, dinsdag, woensdagochtend en donderdag

Suzanne van der Schot

BSO "Bij Suus & Zo"

Maandag, dinsdag en donderdag

bijsuusenzo@hotmail.com