Stel cookie voorkeur in

Team

Juf Manon

Groep 1-2

Maandag, dinsdag en woensdag

Manon.Boons@signumonderwijs.nl

Juf Els

Groep 1-2

Donderdag en vrijdag

Els.Mathijsen@signumonderwijs.nl

Juf Joan

Onderwijsassistent groep 1-2 en 3-4

Dinsdag, woensdag, vrijdag

Joan.Donkers@signumonderwijs.nl

Juf Lineke

Groep 3-4

Maandag, dinsdag en woensdag

Lineke.Kampinga@signumonderwijs.nl

Juf Elise

Groep 3-4

Woensdag, donderdag en vrijdag

Elise.Gohlike@signumonderwijs.nl

Juf Elke

Groep 5-6

Maandag, dinsdag en donderdag

Elke.Rijsdijk@signumonderwijs.nl

Juf Sacha

Groep 5-6

Woensdag, donderdag en vrijdag

Sacha.Verhoeven@signumonderwijs.nl

Juf Merel

Groep 7-8

Maandag t/m vrijdag

Merel.Bomelijn@signumonderwijs.nl

Juf Tonny

Algemeen medewerkster

Maandag, dinsdag en donderdag

Tonny.vanAlem@signumonderwijs.nl

Juf Annette

Directeur

Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Annette.Couvee@signumonderwijs.nl

Juf Anne

Kinderdagverblijf & Peuterspeelzaal

Maandag, dinsdagochtend, woensdagochtend en donderdagochtend

Juf Miriam

Kinderdagverblijf & peuterspeelzaal

Maandagochtend, dinsdag en donderdag

Suzanne van der Schot

BSO "Bij Suus & Zo"

Maandag, dinsdag en donderdag

bijsuusenzo@hotmail.com